Etkili Giyinmek İçin Küçük Hileler

Etkili Giyinmek İçin Küçük Hileler

Giyim konusunu özel ve hummalı bir konu. Bir sürü ayrıntısı ve takıntısı var. Bir sürü aksesuarlar takıntının ana kaynağının oluştururken, kadınların herşeyi beğenmemesi ve sık eleyip sık dokumaları takıntıları ortaya çıkarıyor. Doğru giyinmek isteyenler için de bu iki olay bir arada olmalı. Biz de bu kadar ayıntılı ve ideal giyinmeyi, doğru giyinmeyi arayan hanımlar için biraz hileye girecek olan giyinme hileleri hazırlayalım dedik. Bu hileler öyle açığı kapatmaktan çok, yanlış giyinmenin ortaya çıkardığı sorunları ortadan kaldıracak. Yani hile deyince öyle kötü şeyler gelmesin aklınıza.

Tek Renk Giyinmeyi Deneyin

Baştan aşağıya siyah giymenin ince gösterdiğini herkes biliyor mu dediniz? Peki, tüm renklerin koyu tonlarının aynı etkiye sahip olduğunu söylersek? Baştan aşağıya tek bir renk giydiğinizde vücudunuzda kesinti olmayacağı için hem daha uzun hem de daha ince görünürsünüz. Gömleğinizin üzerine kazak giydiğinizde yarattığı potluk sinir bozucudur. Üstelik içindeki gömlek desenli ise o desenlerde kazağınızdan belli olur. Çözüm ise; gömleğinizin üzerine askılı bir badi ve sonra kazağınızı giymekte saklı!

Kalın Kemer ve Bandana Eşarp Kullanımı

Korse kullanmak yerine kalın kemerleri tercihe edebilirsiniz. Bel bölgenizi en az bir korse kadar toparlayacaklardır. Ancak yerleri tam beliniz olmalıdır daha aşağıda kalçalarınızın daha geniş görünmesine neden olurlar. Yağlı saç günleri için fırçanıza dökeceğiniz talk pudrası kesinlikle kurtarıcı olacaktır. Daha şık bir yöntem ise saçınıza bandana şeklinde takacağınız ipek bir eşarptır!

[reklam3]

[reklam1]

Yüksel Bel Pantolonlar

Yüksek bel pantolonlar daima boyunuzu daha uzun gösterir ancak hem yüksek bel hem de İspanyol paça bir pantolon denerseniz hem ince hem de uzun görünmeniz garantidir.Yuvarlak kesimli ayakkabılar ayaklarınızı daima daha küçük gösterir. Özellikle yuvarlak burunlu bot modelleri ile ayaklarınız daha zarif ve küçük duracaktır.

Ya Çantanız Nasıl Olmalı

Çanta alırken dikkat edilmesi gereken şey onun boyunuz ile orantısıdır. Büyük bir çanta gerçekten uzun boylu değilseniz kısa ve basık gösterir. Uzun boylular için de tam tersi geçerlidir. İnce çoraplar genellikle ayakkabılar içinde gerilir ve burun kısımlarından yırtılırlar. Bunu engellemek için çorabınızın içine önce açık ten rengi dikişsiz bir patik çorap giyebilirsiniz.

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica