Esmer Bayanlar İçin Saç Modelleri

Esmer Bayanlar İçin Saç Modelleri

Saçlarda yapılan değişiklik başka hiç bir şey de yapılmaz bayanlar için. Kendini yenilemek isteyen, farklı ve güzel görünümlere kavuşmak isteyen hanımlar için saçlarda türlü değişiklikler yapılır. Kimi saçının kesim şeklini değiştirir, kimisi de saçlarının rengini değiştirir. Ama acemice ve aceleci şekilde alınan kararlar her zaman doğru sonuçları vermeyebilir. Çünkü her saç kesimi her yüze gitmediği gibi, her saç rengi de her ten rengine uymaz. Biz de bu tarz yanlışların önüne geçerek bayanlara yardımcı olalım dedik. İlk olarak esmer bayanlar için saç modelleri bizim konumuz olsun dedik ve onlar için renk seçimi nasıl olmalı buna karar verelim dedik.

Esmer bayanlar için kullanılacak saç renkleri arasında kahverengi ve tonları dikkat çekiyor. Çünkü esmer ten kendi halinde özel bir koyuluğa sahip. Bu saç modeline direk uygulanacak açık tonlu renkler görünümünüzü değiştirmenizi sağlayacak ama çok büyük  bir tezat oluşturacağı için istediğiniz değişikliği sağlamış olmayacaksınız. Ancak kahverengi rengin tonları ve balyaj çeşitleriyle hem saçlarınızın rengini daha açık yapma şansına sahip olacaksınız hem de tezat olmadan güzel bir görünüme kavuşacaksınız. 

Tabi ki esmer bayanlar için sadece kahverengi tonları yok. Hali hazırda bütün esmer bayanlar için zaten siyah renk her zaman ideal. Sonuç alınmadığı takdirde kendi öz saç renginize dönmeniz mümkün olacak. Bunun dışında kızıl saç tonlarının bazıları da esmer hanımlar için ideal olacaktır.

Şimdi bir sizler esmer bayanların kullanmış olduğu ve doğru sonuçların ortaya çıktığı saç modelleri örnekleri gösterelim. Sizler de buna göre daha rahat ve daha kolay karar verin. Hadi bakalım esmer hatunlar, en güzel olmaya doğru adımlayalım.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica