En Yeni Saç Modelleri

En Yeni Saç Modelleri

Hanımlar için en yeni saç modelleri ile buradayız. Her tarza uygun ve farklı şekillerde saç modelleri seçtik. Ayrıca bu saç modellerini nasıl yapabilirsiniz bunlar hakkında da kısa anlatımlarımız var hanımlar. Haydi önce okuyalım sonra uygulayalım. Saç modellerini yapmadan önce aşağıda modellerin yer aldığı galeriye de göz atın.

Dağınık topuz modeli

İnce telli, cansız ve sönük duran saçınızı saç köpüğü yardımıyla kökten uca hacimlendirip hafif maşa ile dalgalar yapın ve saçınızı tepeden dağınık topuz yapın. Saçlarınız bu sayede daha hacimli ve etkili görünecektir. Hem günlük bir stil için hemde özel günler için yapacağınız seçenekler arasında dağınık topuz modellerini sıkça yer verin.

Yan kaküllü saç kesimi

İnce telli saç tiplerinden saçlar hep yapışık ve sönük şekilde saç diplerinden ayrılır. Bu yüzden kaküllü saç kesimleri ince telli saç tipleri için en güzel ve etkili çarelerdendir. Saçınızı temiz kullandığınızda ise bu kaküller daha kabarık duracak ve saç diplerinizin sönük ve ayrılmış görünmesine engel olacaktır.

Krapeli kabarık saç modeli

Az ve ince telli saç tiplerini yola getiren ve gür gösteren en güzel teknik krepe tekniğidir. Saç diplerinizden aşağı doğru ince bir tarak yardımı ile krepe yapın. Bu şekilde saçlarınızı daha kabarık, dolgun ve hacimli gösterebilirsiniz.

Kıvırcık saç modeli

İnce telli saç tipleri kıvırcık ve dalgalı saç modelleri ile oldukça dolgun ve gür gözükürler. Düz fönlü saçlar yerine kıvırcık ve dalgalı saç modellerini tercih etmenizi öneririz.

Yandan dağınık toplu ve örgülü saç modelleri

Tüm saçınızı sadece bir tarafa alarak dağınık bir şekilde toplayın ya da örün. Saçlarınızın arasından bazı saç tutamlarını dışarıya çekin. Saçlarınızın hepsi bir tarafa yoğunlaştığından daha dolgun ve hacimli görünecektir. İsterseniz kalın bukleler yapıp yana aldığınız saçınızı köpük ile sabitleyin ve dağınık kullanın. Çok hoş görüneceğinizden şüpheniz olmasın.

Katlı kesim saç modelleri

İnce telli ve sönük saçların bir kurtarıcısı da katlı kesim saç modelidir. Kat kat kesilmiş saçlar her zaman daha dolgun durur. Ayrıca saçlarınız orta boy ve uzunsa bu saç kesimleri size çok yakışacaktır. Saçlarını kısa kestirmek istemeyen ince saçlı kadınlar için en ideal saç kesimlerinden biridir. Yalnız kesilen katların çok uzun olmamasına dikkat edin, kısa kısa kat verilen saç kesimlerini tercih edin.

Ombreli-Balyajlı saç modelleri

Saç aralarında, saçın üst kısımlarında ve uçlarında verilen ombre balyaj ışıltıları saçlarınızı daha dolgun izlenimi verir. Özellikle kalın dalgalı saçlarda daha etkili sonuçlar verir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica