Elma Diyeti

Elma Diyeti

Günümüz insanı için fazla kilolar her daim problem. Çünkü herkes fit olmak, herkes şık olmak istiyor. Böyle olunca da kimse kilosundan memnun olmuyor ve bir diyet arayışı içerisine giriyor. Piyasada da oldukça fazla sayıda diyet önerisi var elbette. Biz kadınların en çok tercih ettiği ve iyi sonuçlar aldığını bildiğimiz diyet programları önermek için çabalıyoruz. Bunun sonucunda da; ünlü bir şok diyet olan, elma diyeti ile birlikteyiz. Yapımı zor olan ve bir o kadarda mutlu edici sonuçlar veren elma diyetini yapanlar gayet memnun.Diyette ekşi yeşil elma öneriliyor.Kırmızı elma da yenilebilir fakat yeşil ekşi elma daha çok kilo verdiriyor.Gün boyunca yeşil çay serbest.

Kahvaltıda

  • 2 diLim kızarmış ekmek,
  • Light peynir
  • zeytin
  • domates,
  • salatalık
  • 1 tane haşlanmış yumurta

[reklam1]

[reklam3]

Gün İçerisinde

1. gün: 1 kilo elma
2. gün: 1,5 KİLO
3. gün: 2 kilo
4. gün: 1,5 KİLO
5. gün: 1 kilo
6. gün: 1 kilo elma…

Gün boyunca yeşil elma yiyebilirsiniz yediğiniz saat fark etmez. Gün boyunca yeşil çay içilebilir sınırsız olarak.

Elma diyeti zor ama 6 günde 5 kilo gibi bir kiloyu verebilirsiniz.

UYARILAR

  1. Mide asidiniz düşükse ekşi elma tüketebilirsiniz.
  2. Elma çok faydalı bir meyvedir. vitamin ve mineral içerir.ama bu diyeti yaparken vücut enerjisiz kalıyor bunu unutmayın.
  3. Yeşil elma olması gerekiyor.
  4. Ama unutmayın her bünye bu kadar kısa bir sürede çok kilo veremeyebilir bu diyetle 9,6 kilo veren bile olmuş. Gerisini siz düşünün

NOT: Yeşil elma yenilecek ama kırmızı elma yiyenlerde olabilir. Kırmızı elma da zayıflatır ama yeşil elma daha fazla zayıflatır. Mide asidi olan varsa mecbur bu diyette kırmızı elması yemesi gerekir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica