Düğün Fotoğrafları

Düğün Fotoğrafları 

Sevdiklerimiz haricinde ki bazı şeyler iyi ki var hayatta. Bence bunların da en değerlileri fotoğraf makineleri ve onların eşsiz eseri olan fotoğraflar. Çünkü insan sevdiklerinden ayrı kalabiliyor hayat şartları neticesinde. Bu ayrılık ve aklımıza getirmek istemediğimiz diğer nedenler sebebiyle olabiliyor. Sonuçta oluyor yani. Ama bazen bir tek kare fotoğraf o ayrılığı sonlandırabiliyor. Hafifte bir hüzün verebiliyor. Ama ayrı değil de sevgilinizle ya da çocuklarınızla, eşinizle, arkadaşlarınızla, dostlarınızla birlikte bu fotoğraflara bakıyorsanız geçmişe bir yolculuk yapma şansı yakalıyorsunuz. Ölümsüz anlar insanın aklında kalsa da böyle de bir hatırası olmalı. İşte özel günlerin özel anların en büyük şahidi fotoğraflardır. 

İnsan hayatında bir sürü dönüm noktası olur ve bu dönüm noktalarının en büyüğü en önemlisi düğün zamanıdır. Çünkü sevdalı bir aşkı birlikte sonsuzluğa götürmenin etrafta ki sevilenlerle kutlanmasıdır düğünler. Düğünlerde bir çok fotoğraf çekilir kamera kayıtları yapılır. Ama en güzeli eşinizle çektirdiğiniz özel fotoğraflar. Genelde stüdyolar kullanılıyordu eskilerde. Şimdi dışarının, doğanın güzelliği tercih edilmeye başlandı. Sizler de böyle yapmalısınız. Değişik fotoğraflar çektirip ilerde çocuklarınıza, yaşlandığınızda da aşkınıza bu fotoğrafları gösterebilirsiniz. Biz de size bu konuda fikir vermesi açısından çok güzel düğün fotoğrafları seçtik. Sizin için oluşturduğumuz bu düğün fotoğraf albümü çok hoşunuza gidecek diye düşünüyorum. Belki de bir fotoğraf sizin de pozunuz olabilir. 

Sizler de kendi düğün fotoğraflarınızı iletisim0158@hotmail.com mail adresinden bizlerle paylaşırsanız, sayfalarımızda onlara da yer verebiliriz. Haydi herkese mutluluklar.

 [reklam3]

 [reklam1]

 [reklam3]

 [reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica