Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Kadınların en büyük tutkusudur topuklu ayakkabı giymek. Ama öyle herkesin de başarabileceği iş değildir. Hele de etrafta ince topukların üzerinde yanpiri yanpiri yürüyen hanımları görünce bunu daha iyi anlıyorum. Çünkü topuklu ayakkabı giymek bir sanattır. Bunu göz önüne alıp, sadece bayan olduğu için topuklu giymeye çalışan hanımların her topuklu ayakkabıyı giymemesi gerekli diye düşünüyorum. Şu da bir gerçek ki erkeklere göre boy dezavantajı olduğu için hanımlar topuklu ayakkabı giymeliler. Ama dediğim gibi bu işte uzman değilseniz, rastgele bir topuklu ayakkabı seçmeyin. İşte herkesin her topukluyu giyemeyeceğini düşünen üreticler de dolgu topuklu modeller ile hanımların boyunu uzatıp, dengeli ve kolay yüyümelerini hedeflemişler. Çok da iyi yapmışlar. Hem daha düzgün hem de daha şık görüntüler ortaya çıkıyor. Şimdi bu hanımlarımız için ve topuklunun her türlüsünü giyebilen hanımlar için çok güzel modeller göstermek istiyorum.

1. modelimiz beyazın sadeliğini sevenler için düşünülmüş gibi. Bu dolgu topuklu ayakkabı modelini bütün renklerle kombin edebilme özgürlüğünüz var.

2., 3., 16. ve 17. modeller çiçekli tarzlardan vazgeçmeyenler için ideal. Renkli elbiselerle ahenkli duracakları gibi, daha koyu renklere de canlılık kazandıracaklar.

4. modelde ki dolgu topuklu ayakkabı, spor giyimler için oldukça ideal gibi duruyor. Siz ne dersiniz?

5., 15. ve 18 modeller neon giyimi seven hanımlar için tercih edilebilir dolgu topuklu ayakkabı modellerinden.

6. model de rugandan vazgeçmeyenler için ideal bir seçim kaynağı.

Hanımlar özellikle 9. modeli çok beğendim ben. Kırmızı beyaz rengi ve kalpli deseni ile gelin kızların ayağında çok şık duracağını düşünüyorum.

Diğer modellerimizde de süetler, etnik desenler, kareli desenler göze çarpıyor. Bakalım hangisi sizin modeliniz olacak.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica