Cuma Mesajları

Cuma Mesajları
16 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.452 kez okundu.

Cuma Mesajları

Mübarek Cuma günü yapılacak ibadetlere, diğer günlerde yapılanların, en az iki katı verilmektedir. Buna karşılık ise ,Cuma günü yapılan günahlar da iki kat yazılmaktadır. Cuma gününü en hayırlısı ile geçirmek dileğiyle cumanız mübarek olsun.

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı cumalar dilerim.

O hakikate götüren çağrını işittik ve itaat ettik ey Rabbimiz. Senden bağışlanma dileriz. Bugünki namazımızı ve dualarımızı katında makbul eyle. Hayırlı cumalar.

[reklam1]

Ne yaprağınız kurusun ne gülünüz solsun, her tuttuğunuz altın olsun. Avuçlarınız semada dudaklarınız duada olsun. Her an ve her gün dualarınız kabul Cumanız mübarek olsun…

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Cuma gibi günümüz var. Islam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız Mübarek Olsun

Unuttuk bizi asıl seveni, unuttuk asıl sevmemiz gerekeni, Ya Rasullullah , Şimdi sen gelki, Gönlümüzün kabesini işgal etmiş , Yabancılar sürülsün, Gönül kabesine diktiğimiz, Yaban sevgiler devrilsin, Sevgimiz sana doğru olsun, Seninle doğrulsun, Yalnız seni sevmekle, Yalnız senin gibi sevilmekle, Sevinsiz yüreklerimiz……. hayırlı cumalar…

Güç ve kuvvet ancak kendisine has olan yüce ve büyük Allahim! Mahlukatin adedince, Zatiinin rizasi, arsinin ağırlığı ve kelimelerinin mürekkebince Hz. Muhammed (sas) ve O’nun ehli ve ashabi üzerine salat eyle. hayirli cumalar.

Mübarek Cuma günü fazilet ve üstünlüğün ümmette ki kokusudur. Müminlerin eza, hasret ve keder dolu cumalarında, varlıkların özü, sevdaların en yücesi olan Sevgili Paygamberimiz Muhammed”imizi (s.a.v) maneviyatta cumalayanlardan olabilmemiz duasıyla. Hayırlı Nurlu Cumalar. Cumamız mübarek olsun.

[reklam3]

[reklam2]

Bugün Hiç Salavat Getirdin mi? Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Hayırlı Cumalar..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica