Çorap Modelleri

Çorap Modelleri

Bu konuyu hazırlarken oldukça duygulandım. Çocukluğuma kadar gittim. Şimdi diyeceksiniz ki insan bu konudan nasıl duygulanır? Gerçekten bende konuya başlarken böyle bir şey düşünmemiştim. Ta ki müjde çorapları görene kadar. Bütün çocukluğum gözümün önünden geldi geçti. Çünkü ben ilkokulu okurken pazarcılıkta yapıyordum. Yaz tatillerinden babamla ve abilerimle tezgah açardık. Pazarlarda yerimizi vardı ve en çok da müjde çorap satardık. Bir de soket ve muz çoraplar çok rağbet görürdü. Hepsi eskide kaldı. Ben üniversite bitirdim ve şimdi yaptığımla işle uzaktan yakından alakası olmayan bir iş yapıyorum. Bunların hepsi normal ama bu süreçte babam aramızdan ayrıldı. O günler aklıma geldi. Çok özledim belki ondandır. Kusura bakmayın konuyu darmadağın ettim. İçimi dökmek istedim. Affedin. Bu kadar dağıttıktan sonra tekrar konumuza çorap modelleri ne dönelim. 

Sizler için bugün çorap modellerine bir göz attık. Kadınlar hangi çorapları giyiyor hangi tarzları tercih ediyor bir inceleyelim dedik. Külotlu çorap modelleri tahmin edebileceğiniz gibi ön sıralarda. Ardından ten, muz ve diz üstü çoraplar geliyor. Bunlar haricinde de bir sürü çorap modeli kadınlar için tercih ediliyor. Bunlarda da başı siyah çoraplar, fileli çoraplar ve termal çoraplar çekiyor. Biz galeriye bir iki tanede mest çorabı ekledik. Büyüklerinizi düşünürsünüz diye. Şimdi çorap modellerine bir göz atın. Giyiminize hangi çoraplar uygun olacak kararı kendiniz verin ama biz yine de bir iki öneri yapalım.

Külotlu çorap modellerini etekli giyimlerde kullanmanızı öneriyoruz. İdeali ve doğrusu bu olur. Tabiki pantolonlar için de uygun. Ama elbiseler ile giymenizi önermiyoruz. Çünkü bel bölgesinde bir potluk oluşturacağını düşünüyoruz. Pantolon giyeceğiniz zaman Soket çoraplar, dizaltı çoraplar ve muz çoraplar kullanılabilir. Yine termal çorap modelleri pantolonlar için uygun. Ten çorapları yine eteklerle giyebilirsiniz ve elbette ki abiyeler ve normal elbiseler ile de ten çorapları giymek mümkün. 

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica