Cloche Şapka 2015 Modelleri

Cloche Şapka 2015 Modelleri

Cloche şapkaları unutanlar ve isim olarak bilmeyenler, eski filmlerde gördükleri çan biçimli şapkaları hatırlayınca, tamam tamam diyeceklerdir. Evet Cloche şapka çeşitleri bir zamana damga vurmuş şapka modeliydi. senelerde hanımlar sokaklara mutlaka şapka takarak çıkarlardı. Mesela bizim ülkemizde erkekler fes, baka ülkelerde fötr şapka takarlardı. Bu etki kadınlarda modaya olan ilginin arttığı dönemlerde şapka tercihleriyle yansımaya başladı. Özellikle ekose desenli 60-70 ve 80’lerin meşhur etekli takım modelleri ile şapka kombini en meşhur olan tercihler arasındaydı. Bu dönemin de en çok tercih edilen şapkası Cloche şapka modelleriydi demek mümkün.

Günümüzde şapka kullanımı eskiye nazaran çok tercih edilmiyor aslında. Ama bu anlayışın artık bir noktada değişeceği zamanlar. Çünkü aksesuar çeşitliliğinin çok abartıya kaçtığı dönemler. Özellikle bizim hanımlarımız bu kadar abartıyla sokaklar da dolaşmazlar. Çünkü bilirler ki insanlar kendilerine hayret edici gözlerle bakacaklar. O zaman biz de bu halde tekrar eski şapka canlılığı yakalayalım dedik. Şapka aksesuarlarını sadece zenginlerin özel davetlerde kullandıkları aksesuar konumundan da kurtaralım.

Şapka modasını geri getirme isteğini de, eskilere giderek yapalım. Hem nostalji yaşayalım hem de eskinin yenide sağladığı güzelliği avantaja çevirelim. Biz de size bu avantajı sağlamak adına Cloche şapka modelleri gösterelim istedik. Bu güzel Clıche şapka modelleri, yeni nesle uygun detaylı modelleri ile de çok daha güzel görünmenize olanak sağlayacak.
[reklam1]
[reklam3]


[reklam1]
[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica