Çağla Şikel – Emre Altuğ Neden Boşanıyor

Çağla Şikel – Emre Altuğ Neden Boşanıyor

Çağla Şıkel ve Emre Altuğ, boşanıyor. Çift, dün yaptıkları yazılı açıklamada “7 yıllık evliliğimizin yol ayrımına geldik” dedi. Çağla Şıkel ve Emre Altuğ’un 7 yıllık evliliği sona eriyor. Bu evlilikten Kuzey ve Uzay adında iki de oğulları olan çift, boşanma kararı aldı. Yılbaşını da ayrı geçirerek son bir yıldır haklarında çıkan “boşanacaklar” dedikodusunu alevlendiren çift, dün yaptıkları yazılı açıklamayla bu haberleri doğruladı:
“Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz, büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evliliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimizin yanında olarak görüşmeye devam edeceğiz. Beraber geçirdiğimiz değerli yıllar için birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir. İki evladımızın psikolojik gelişimlerini olumsuz etkileyecek haberlerin yapılmamasını ve reyting uğruna çocuklarımıza zarar verecek cinsten haberlerden kaçınılmasını bilhassa siz değerli basın mensuplarından ehemmiyetle rica ediyoruz. Konuyla alakalı yaptığımız açıklamaların yeterli olduğunu düşünüyor, yanıltıcı bilgilere itibar etmemenizi rica ediyoruz.”
[reklam3]
[reklam1]

EVLİLİĞİ SARSAN DEDİKODULAR

İddiaya göre evlilikteki ilk kriz Kerem Tunçeri’yle ilgiliydi. Şıkel ile ünlü basketbolcu, iki yıl önce Çeşme’de tanıştı ve sık sık görüşmeleri dedikodu çıkmasına sebep oldu. Bu durum Altuğ’u rahatsız etti. Tunçeri ile Şıkel, dedikodulara fırsat vermemek için o dönem görüşmeyi kesti. Ancak bir ay kadar önce ikili yeniden görüşmeye başladı.
Bir diğer iddia da Emre Altuğ’un geçen yıl Çeşme’de açtığı Bay Sako adlı otele yüklü miktarda yatırım yaptığı, ancak otelin bekleneni vermediği yönünde. Bu maddi sıkıntının Çağla Şıkel-Emre Altuğ evliliğinde de ciddi bir kriz yarattığı konuşuluyor.
Emre Altuğ’un, yılbaşını ayrı geçirdiği eşinin 2 Ocak’taki doğum gününe de katılmaması bardağı taşırdı.
[reklam3]
[reklam1]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica