Bu Tarz Benim – Nazlı Hamarat

Bu Tarz Benim – Nazlı Hamarat

Bu Tarz Benim yarışma programı Show TV ekranlarında tüm heyecanı ile devam ediyor. Sunuculuğunu Öykü Seter’in yaptığı programın jüri koltuğunda Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu oturuyor. Yarışmacılar konsepte uygun elbiseleriyle jüriden yıldız kapmak için kıyasıya yarışıyor. Programa yeni katılan şarkıcı Nazlı Hamarat gelişiyle bir çok tartışmanın merkez noktası oldu. Yarışmaya yeni katılan Nazlı Hamarat kimdir?

Bandırma’nın tarihi Marmara Sineması’nın sahibi Zeki Hamarat‘ın kızıdır. Müzik dünyasına da 24 Saat isimli Single ile giriş yapmıştır. 

Nazlı Hamarat 26 yaşında Ege Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon mezunudur. Bandırma doğumlu olan Hamarat programa katıldığı ilk bölümde, yarışmacıların tarzını hiç beğenmediğini ve birinci olmak için yarışmaya katıldığını söyledi. İddialı giyim tarzıyla gündeme gelen Nazlı Hamarat‘ın ilk kostümü çok iddialı bulununca jüri üyeleri günlük kıyafetiyle gelmesini istedi. Sahne arkasında kostümünü değiştiren Nazlı Hamarat günlük kıyafetleriyle bir kez daha jürinin karşısına çıkınca yıldızı kapmayı başardı. 

Sahneye ilk çıktığı andan iddialı giyim tarzıyla ve sert tavırlarıyla dikkat çeken yarışmacı önümüzdeki günlerde adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. 

https://twitter.com/NAZLIHAMARAT

[reklam3]

[reklam1]

Nazlı Hamarat

Nazlı Hamarat

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica