Beyaz Mutfak Modelleri

Beyaz Mutfak Modelleri

Mutfak hayatın en can alıcı bölgesi olsa gerek. Yemek içmek genel Türk kültüründe zaten başlı başına bir olay. Böyle olunca da mutfakların görünümleri daha bir önem kazanıyor. Bugün bu görünüme katkıda bulunmak adına beyaz mutfak dekorlarından bahsedelim istedik biraz. 

Neden Beyaz Mutfak

Beyaz, renklerin en güzel en temizi elbette. Sade, doğal, cazibeli ve hoş bir renk. Bütün bu birliktelik beyaz ile bir arada yakalanabilir. Herhangi bir renkle de uyumu çok kolay olacağı için beyaz mutfak en ideal mutfak demek mümkün. Bunların dışında mutfak ortamlarından hanımlarımız ve maharetli beylerimiz oldukça fazla zaman geçiriyorlar. Böyle ortamlarından bu sebeplerden dolayı daha rahatlatıcı ve huzur verici olması lazım. Beyaz renk ile de bu ortamları yaratmak çok daha kolay.

[reklam3]

[reklam1]

harika beyaz mutfak tasarımları

harika beyaz mutfak tasarımları

Çok şık bir beyaz mutfak tasarımı görüyoruz. Dolaplar çok şık görünüyor. Üç bölmeli olarak tasarlanarak da mutfaklarda bir çok eşyanızı çok rahat şekilde barındırmanıza da olanak sağlayacak nitelikte. Mutfağın arka bölmesinde ki ahşap masalı ve beyaz sandalyeli yemek takımı da oldukça naif bir görünüme sahip. ideal bir mutfak için biçilmiş kaftan demek mümkün.

beyaz mutfak yemek takımları

beyaz mutfak yemek takımları

Beyaz mutfaklar için beyaz mobilyalar çok şık seçimlere olacaktır. Sandalyelerin ahşap ayak kısımları da beyazla muhteşem bir uyum sağlayacak ve mutfağınıza çok şık görünümler kazandıracak.

beyaz mutfak tezgahları

beyaz mutfak tezgahları

Mutfak tezgahlarınızın beyazlığı çalışırken sizlere kolaylık sağlayacaktır. Çünkü herhangi bir yiyeceği temizlerken, yıkarken, doğrarken ve daha bir sürü işi yaparken tazgahlar sizin sevgiliniz olacak. Bunun nedeni de uzunca bir süre tezgahlarınıza bakacak olmanız. Konumuz beyaz mutfaklar olduğu için bu örneği veriyorum ama daha değişik renklerde mutfak renkleri seçerken tezgahı beyaz yapmakta ya da açık bir renk yapmakta  fayda göreceksiniz.

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica