Bebek Koruyucu Ürünleri

Bebek Koruyucu Ürünleri

Bebek büyütmek zor, meşakkatli ve bir o kadar da güzel bir iş. Ama özel bir nokta var ki bebeklerimizi büyütürken bazı noktaları kaçırmamak lazım. En önemlisi de onları güven içinde büyütmeliyiz. Çünkü emeklemeye ve ayaklanmaya başladıkça daha çok meraklı daha çok ortalığı karıştırıcı hale gelecekler. Bu da bazı tehlikeler içeriyor tabiki. İşte biz bunun için nasıl önlemler alırız buna bakacağız. Bunun için  de sizlere bebek koruyucu ürünleri göstereceğiz. Üretici firmalar evlerde almamız gereken bütün önlemler için çok güzel fikirler üretmişler. Şimdi şöyle bi bakalım.

İlk olarak bebek telsizlerinden bahsetmek isteyeceğim size. Çocuğunuzu yatırdınız, ya da odada yalnız bıraktınız ve mutfağa ya da başka bir odaya geçtiniz. İşte bu anlarda bebek telsizi ile onu kontrol etme şansınız var. Telsizin ana konsolunu bebeğinizi odasına bırakıp, telsizi yanınza alacaksınız. Uykudan kalkıp ağladığında ya da başka sesleri rahatlıkla duyacaksınız. Bu sayede yanına gitmeniz gerektiğinde geç kalmaktan kurtulacaksınız. Hatta bu bebek telsizlerinin kameralı olanları da var.

Bebek koruyucu ürünlerinde önemli olan bir noktada kapılar var. Biranda gözden kaybolabileceklerini unutmayalım. Kapıdan çıkmaları bir anlık olabilir. Bu durumdan kurtulmak içinde bebek koruyucu kapıları kullanabilirsiniz. Sadece kapıların önüne değil, çıkmaması gereken bir bölge için de bu ürünler kullanılabilir. Bunun dışında en tehlikeli noktalar olarak köşeli mobilyalar, dolap kapakları ve çekmeceler geliyor. Köşelere çarptıklarında zarar görmemeleri için köşe koruyucuları, dolap ve çekmeceler için de kilit modellerini kullanabilirsiniz. Bir de habersizce banyoya girerlerse yaş zeminde kaymalarını engellemek için kaymayan paspas modellerini kullanabilirsiniz. Yataklar içinde katlanabilir yatak bariyerleri ideal seçimler olacaktır.

Şimdi sizler için seçmiş olduğumuz fotoğraflardan oluşan fiyat araştırmalı bebek koruyucu ürünleri modellerine bakalım.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica