Bebek Beslenme Ürünleri

Bebek Beslenme Ürünleri

Ah o hınzırlar yok mu hınzırlar ortalığı birbirine katma da, üstlerini başlarını batırma da üstlerine yok. Bu konuda master yapmışlar valla. Belki bu da anneliğin güzel yanlarına katkı yapıyor değil mi. Mesela mamayı döktüğünde, yoğurdu üstüne başına yüzüne sürdüğünde, dantelleri çekip attığında bir mutluluk gelebiliyor anneye. Çünkü bebeğin o halleri şirin ve sevimli oluyor. Ama yorgunluğa da sebep olmuyor değil. Olsun ne fark eder diyenleri duyuyorum, merak etmeyin. Ben de onlardan biriyim çünkü. Ama ortalığı batırmaları da zevkli diye çokta tölerans gösterememek lazım. Onun haricinde beslenirken de daha rahat ve daha iyi beslenmeleri için biberon ve bu tarz ürünleri de iyi seçmemiz şart. Emziğine, emzirme pozisyonlarına da dikkat etmeliyiz.

Şimdi sizlere bebek beslenme ürünleri olarak evinizde bulundurmanız gerekn ürünleri sıralayıp bu ürünler hakkında yapmış olduğumuz fiyat araştırmasını göstereceğim.

İlk olarak biberonlar ve emzikleri alıyoruz zaten. Yine mama önlükleri değişmez gereçler. Bunlara ek olarak dişleri için diş kaşıyıcı gerekli. Çünkü büyüdükçe dişleriyle besinleri daha rahat parçalasınlar. Bunun için de dişlerin sağlıklı büyümesi şart. Yine buna ek olarak emzirme bezleri ile beslenirken düzgün durmasını sağlayabilirsiniz. Şimdi de bu ürünleri ve fiyatlarına bakalım.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica