Bebek Arabaları

Bebek Arabaları

Bebek sahibi olma heyecanı yaşayan evebeynler, hamileliğin öğrenildiği andan itibaren bir koşuşturmacanın içinde bulurlar kendilerini. Hele de ilk çocuk da bu heyecan bu coşku tavan yapma noktasındadır. Hayatta en çok heyecan duyulacak anların birincisidir çünkü. Evlat sahibi olmak dünyanın en güzel şeyi olsa gerek. Bu heyecan ile çarşı pazar dolaşılmaya başlanır. 

Yapılan alışverişlerde önce uniseks ürünler alınmaya çalışılır. Çünkü çocuğun cinsiyeti belli olmadığı için ne olacağını kestirmek güç. Yani giysi alımı yapmak biraz daha zor olacak. Çünkü adettir ya kız olursa pembe erkek olursa mavi elbiseler alınır önce. Tabi ki yine de cinsiyet ayrımı yapılmadan alınacak giysiler de var. Ama şöyle sorunsuz alınabilecek ürünlerin başında tahmin ettiğiniz gibi bebek arabaları gelir. Pembe ve mavi dışında ki her renk iki cinsiyete uygun olacaktır. Giysilerde desen ayrıntısı bu noktayı karıştırdığından bir çekingenlik oluşturur. Ama bebek arabaları öyle değil. Pembe ve renk haricinde ki bütün arabalar erkek bebekler için uygun olacaktır. Kız bebekler için ise renk uyumuna bakmaya gerek yok bile. Ne isterseniz o olur.

Bebek arabası seçerken de çocuklarınıza farklı seçimler yapabilirsiniz. Renk olsun desen olsun, tasarım şekli olsun. Bir çok bebek arabası modeli var. Özellikle konforlu ve travel bebek arabaları çok revaçta. Tabiki üç tekerlekli bebek arabaları da kullanım kolaylığı getiriyor. Dört tekerlekli olanların dönüşlerde yarattığı sorunları biliyoruz. Dört tekerlekli olanların sorunsuz olanları da elbette ki var. Şimdi size piyasa da bulunan bebek arabası modellerini gösterelim istiyoruz. Yeni bir bebek arabası alırken aklınızda net bit fikir oluşacaktır.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica