Bebek Alıştırma Külotu

Bebek Alıştırma Külotu Ve Bezleri

Evet güzel anneler bu kez sizlerle birlikteyiz. Bugün bebeklerimizi büyütürken yaşadığımız zorluklardan birisi olan alta yapma konusunda bir önerimiz olacak. Bunun için sizlere alıştırma külotu modelleri göstereceğiz. Bu konuyu geçmeden önce çocuklar için bu durumun neden gerekli olduğu konusuna değinelim.

Alta yapma, kaçırma olayı bebeklerimiz 3- 4 yaşlarına gelince daha psikolojik bir hale geliyor. Çünkü altına yaptığı zaman bir utanç duygusu yükleniyor. Hele bir de anne, baba olarak biraz da ayıplarsak bu durum hiç hoş olmayan hallere bürünebiliyor. Bu bir travma yaratarak çocuklar üzerinde bir yük oluşturuyor ve bu da bu olayın daha uzun sürmesine sebep oluyor. Bu yüzden onları incitmeden bu durumdan kurtulmak için alıştırma külotuna ihtiyacımız olacak.

Alıştırma külotları (bezleri) evladınız altına yapsa daha bu sıvıyı yüksek emiş gücüyle emiyor ve çocuk sabah uyandığında bu durumdan rahatsızlık duymuyor. Altına yapmaktan kurtulduğunu düşünerek bir rahatlama ve huzur geliyor. Bu da zaten alta yapma olayının ortadan kalkması için gerekli olan zemin. Şöyle bir önerimde olacak sizlere. Alıştırma külodunu yavrunuz uyuduktan sonra giydirin. Altında hiç bez ve benzeri şeylerin olmadığını bilerek uyusun. Siz de o uyuduktan sonra alıştırma külodunu yavaşça giydirin. Sabah da ondan önce uyanarak külodu çıkarın. Sabah erken uyanamam diye de korkmayın. O sizden önce kalktığında altına yapmış olsa bile bu durumu anlamayacak. Ama siz daha önce kalkarak özgüven yükleyebilirsiniz. Sizden önce kalkarsa ve yattığında giymediği külotu sabah üzerinde görürse, hava soğuktu gibi bahanelerle onu oyalamayı seçin. 

Şimdi sizlere bu durum için yardımcı olacak alıştırma külotu modelleri göstermek istiyorum. Diğer konularda olduğu gibi fotoğraflarda alıştırma külotunun marka ve fiyatlarını da görebileceksiniz.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica