Bayan Şemsiyesi Modelleri

Deniz, kum ve güneş üçgeni için yazı dört gözle bekleriz hep. Tatil bakımından bakacak olursak yaz ayları büyük ihtiyaç. Ama bir kadın için ön planda her zaman romantiklik vardır. Romantizmin de en özel ayları ilkbahar ve sonbahar ayları olur. Kışı da sayabiliriz aslında, yağmurun ön planda olduğu bölgeler için.

Hayattaki hiçbir şeyin gücü yağmurun yarattığı romantizmi yaratmaya yetmez. Özel bir havası özel bir durumu var yağmurların. Toprağa değdiğinde oluşturduğu kokusu bile herşeyi unutmak için yeterli. Bu romantizme hava katan aksesuarlar da var. Tahmin edebileceğiniz üzere bu aksesuarlar şemsiyeler. Sevgiliyle yağmurda yürürken altına girilebilecek şirin ve güzel bir şemsiye ortamı daha da sıcak ve aşk dolu hale getirecektir. Bunun için güzel bir şemsiye seçimi şart.

Hep romantizm üzerinden gittik şemsiyenin üzerine. Ama elbetteki romantik olmayan anların, yağmurun karın kalkanıdır şemsiyelere. Bu yönünü de atlamayalım. Sadece romantiklik olarak bakmayalım. Yağmurdan ve kardan korunan kadınların kalkanı ve tamamlayıcı aksesuarı olarak da ele alalım. Elbisenize, paltonuza yahut ceketinize uygun bir şemsiye de size şıklık konusunda yardımcı olacaktır.

Şimdi herkes kendi isteğine göre galerimizde ki şemsiyeler göz atabilir.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica