Bayan Kemer Modelleri

Bayan Kemer Modelleri

Kemer dediğimiz zaman aklımıza hemen belden düşen giysileri tutan aksesuar geliyor aklımıza. Ama bu kemere yapılan büyük haksızlık bence. Çünkü bayan kemer modelleri bu kategorinin tamamen dışında kalmalı. Çünkü kadınlar kemerleri tamamen süs aksesuarı olarak kullanıyorlar, çok da iyi yapıyorlar. Tabi elbisenin ya da herhangi bir giyim ürünün bedenlerinde daha iyi durmasını sağlamak için de kemerleri kullanıyorlar. Ama asli göre kombinleri tamamlamak.

Bayanla kombin yaparken bir çok arayışa girerler. Her zaman bir yenilik ve farklılık ortaya koymak onlar için önemli bir olay. Bu yüzdendir ki bir giydiği şeyi başka bir yerde giymesi için üzerinden çokça zaman geçmesi şart. Bunu böyle kabul ediyorlar. Ama bunu ortadan kaldırmak için yine bir kemer modeli yetebilir. Mesela mavi abiye bir elbiseniz var. Geçen hafta sade bir biçimde bir düğünde giydiniz, ama bu hafta yine bir düğün var. Maaşı almanıza çok zaman var ve kredi kartı limiti yetersiz. Bu durum da sizde bunalım yarattı. Hiç üzülmeyin, çünkü bir iki ufak değişiklikle yeni bir elbise havası estirmek mümkün. Yapacağınız şey çok basit. Mavi renk elbisenizi canlandıracak tonlarda bir renkte kemer seçiyoruz. Ardından şöyle güzel ve el yapımı ucuz bir kolye modeli alıyoruz kendimize. Ayağınıza giyeceğiniz ayakkabı ile kemerin uyumlu olması gerektiğini de unutmayın. Kolunuza da kemerin renginde ama farklı bir tonda olan cüzdanınızı ya da el çantanızı alacaksanız. İşte bu kombin ile ortaya çok afet bir görüntü çıkartmak mümkün olabilir. Bunu sizlere küçük bir örnek olarak verdim. Bunun gibi türlü değişiklikleri kemerlerle sağlamak mümkün. Önerdiğim yoldan giderseniz, mutlaka başarılı olursunuz.

Ever önerimizi de verdikten sonra kemer modellerine de bir göz atalım isterim. Umarım sizler için güzel seçimler olmuştur.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica