Balık Burcu Kasım 2014 Yorumları

Balık Burcu Kasım 2014 Yorumları

Sevgili Balıklar ve yükseleni Balık olanlar,

Kasım ayı boyunca seyahatler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Kişisel gelişiminize daha fazla zaman ayırabilir, hayat felsefenizi etkileyecek önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; yakın çevre ve kardeş ilişkilerinizde önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni gerçekler öğrenebilir, önemli haberler alabilirsiniz. Sahip olduklarınızı korumak isteyebilir, inançlarınız doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Düşüncelerinizde değişimler yaşayabilir, yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz.

10-11 Kasım tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, arkadaş ortamlarınızda hırslı ve tutkulu yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Hayalleriniz ön planda olacaktır. Sistemli ve planlı hareket edebildiğiniz takdirde düşündüğünüz önemli girişimleri başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

13-15 Kasım tarihleri arasında Mars – Uranüs kare açı gerçekleşecek. Bu tarihlerde ani tepkiler göstermeye fazlasıyla açık olabiliriz. Maddi harcamalarınıza dikkat etmeniz ve gereksiz harcamalardan uzak durmanız önem kazanacaktır.

17 Kasım tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bu dönem dışarda daha fazla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Aradığınız aşkı iş hayatınızda bulma şansınız yüksek olacaktır.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; iş arayan Balık burçları bu tarihlerde yeni bir iş teklifiyle karşılaşabilir, iş görüşmelerine davet edilebilirler. Çalışmakta olan Balık burçları ise, işyerlerinde yeni sorumluluklar alabilir, terfi edebilirler. Bu tarihten itibaren ışığınızın yükseldiğini hissedebilirsiniz. Yetenekleriniz ve becerileriniz çevrenizdekiler tarafından fark edilecektir. Kariyer hayatınızın ön planda olacağı bir sürece girmektesiniz.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs – Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Arkadaş ortamlarınızda ve maddi kazançlarınızla ilgili konularda kontrolünüz dışında gelişen olaylar gündeme gelebilir. Maddi harcamalarınızı kontrol etmeniz önem kazanacaktır. Arkadaşlarınızla yaşadığınız olaylar, düşüncelerinizde önemli değişimlere neden olabilir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica