Asus Zenfone Telefon Grubu Tanıtımı ve Fiyatları

Asus Zenfone Telefon Grubu Tanıtımı ve Fiyatları
29 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.174 kez okundu.

Asus Zenfone Telefon

Asus fiyat odaklı telefonları Zenfone 4, Zenfone 5 ve Zenfone 6 telefonlarını dün yapılan bir etkinlikle bizlere tanıttı. Asus pahalı telefonların satışıyla ilgili yaşadığı sorunlardan sonra PadPhone 2 üretimini sonlandırmış ve asıl arena olarak göze çarpan düşük fiyat segmentinde kendine yer edinme çalışmalarına başlamıştı. Bu çalışmaların sonucunda 3 farklı ekran boyutunda telefon yapan Asus kullanıcılara hem ucuz hemde büyük ekran deneyimi sunmayı am

asus zenfone telefon ailesi

asus zenfone telefon ailesi

açlıyor. Telefonlarda kendi arayüzünü Android 4.3 ilşe birleştiren firmanın çok yakında KitKat güncellemesini telefonlarına vereceği planlanıyor.

ASUS ZenUI – hızlı, doğal ve güzel

ZenFone, özgürlük ve kendini ifade etme kavramlarını öne çıkaran yeni mobil kullanıcı arayüzü ASUS ZenUI’nin kullanıldığı ilk ASUS cihazları arasında yer alıyor. Bu yeni tasarımda canlı renkler, yeni zil ve bildirim sesleri sade bir düzen içerisinde sunuluyor, kullanım kolaylığı ön plana çıkıyor. ASUS ZenUI’da ayrıca kullanıcıların her gün karşılaştığı yüklü bilgi akışını yönetme zahmetinden kurtaran ve zamanı daha verimli kullanmayı sağlayan özellikler de bulunuyor. Bu özelliklerden What’s Next, mesaj, cevapsız çağrı, hava durumu gibi önemli bilgileri tuş kilidi ekranında gösterirken, Do It Later ise kullanıcının ilgilendiği işe odaklanmasını ve sonra yapılması gereken diğer önemli şeyleri unutmamasını sağlıyor.

[reklam1]

PixelMaster – her zaman profesyonel görünümlü fotoğraflar

Her ZenFone’da kamera performansını artıran ve muhteşem fotoğraf ve videolar çekmeyi sağlayan Kendi Fotoğrafını Çekme Modu ve Alan Derinliği Modu gibi özellikler taşıyan özel bir ASUS kamera teknolojisi olan PixelMaster bulunuyor. ZenFone 5 ve ZenFone 6’daysa ayrıca düşük ışık koşullarında üstün performanslı çekim sağlayan Düşük Işık Modu ve deklanşöre basmadan önce ve sonra otomatik olarak birden fazla fotoğraf çekerek hareketli objelerin fotoğraflanmasını kolaylaştıran Zaman Geri Sarma gibi iki özellik daha bulunuyor. Kendi Fotoğrafını Çekme Modu ise yüksek kalitede “selfie”ler çekmenin yeni ve kolay yolu olarak öne çıkıyor. Alan Derinliği Modu yakındaki süjelere odaklanarak arka planı bulanıklaştırmayı sağlıyor. Böylece fotoğrafçıların yalnızca profesyonel kameraları kullanarak oluşturabildikleri bu efekti Depth of Field Modu sayesinde yakalıyor.

Türkiye’de kullanıcıların uzun süredir merakla beklediği ZenFone, farklı boyut ve renklerde kullanıcılarla buluşuyor. ZenFone 4, siyah, beyaz, kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere farklı renklerdeki değiştirilebilir kapaklarıyla öne çıkıyor.

Çarpıcı bir tasarıma sahip olan ZenFone 5’in kalınlığı en ince noktasında 5.5 mm’ye kadar düşüyor. ZenFone 5, siyah, beyaz, kırmızı, altın sarısı ve mor olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunuluyor.

Net ve yüksek çözünürlükte fotoğraflar için güçlü 13 MP kameraya sahip ZenFone 6’da kömür siyah, beyaz, kırmızı ve sarı renkler de mevcut.

Zenfone Telefon Fiyatları ise şöyle:

Zenfone 4: 449 TL (Turkcell)
Zenfone 5: 699 TL (Teknosa/Kliksa)
Zenfone 6: 799 TL (Teknosa/Kliksa)

asus zenfone 6

asus zenfone 6

asus zenfone 5

asus zenfone 5

asus zenfone 4

asus zenfone 4

[reklam2]
[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica