Anvelop Manto Modelleri

Anvelop – Wrap Manto Modelleri

Kış aylarının gelmesiyle birlikte dolapların değişim hareketi başlamış durumda. Yazlıkların kaldırılıp, yerine kışlıkların çıkmaya başladığı dönemdeyiz. İlk yapılacak iş kışlıkların ayıklanması olacak. Geçen sezondan kalan ve aralarında daha önceki yıllara da ait olan bir kaç parça eşya artık kullanılamayacak duruma gelmiştir. Bu parçalar dolaplarda ki yerlerine veda edeceklerdir. Böyle ürünleri ihtiyaç sahiplerine ulaştıran yardım kuruluşlarına da ileterek, diğer insanlara da yardımcı olunabilir elbette.

İkinci ve ivedilikle yapılması gereken ise dolap içine hemen bir manto, kaban, palto ya da bir pardösü koymak gerekli. Malum kış aylarının en vazgeçilmezi, en çok ihtiyaç duyulanıdır bu ürünler. Kadınlar zaten bunun önlemini biz demeden de almak için kendilerine gerekli motivasyonu vermişlerdir. Bizde bu motivasyonu olmayanlara motivasyon, motivasyonu olanlara da fikir vermek amacıyla yeni sezonda trend olabilecek bir manto modeli sunmak istiyoruz. Evet bu sezon sokaklarda Anvelop Manto modellerinin sıkça görüleceğini düşünüyoruz. Şık ve harika dizaynları ile bütün kadınların gözdesi olacak Anvelop Manto modelleri.

Peki nedir bu Anvelop Manto? Anvelop manto düğmesiz, tasarım itibariyle omuz kısımları şalları andıran, kuşak ve kemer yardımıyla bağlanan bir manto modeli. Zarif ve havalı görünmenin anahtarı demek mümkün anvelop mantolar için. Düğmelerin kalabalık görüntüsünden kurtulan mantonuz, kuşak ve kemeri ile de şık ve modern bir görünüm sunabilecek size. Şal tarzı ürünleri çok seven hanımlarda omuz kısımlarının dökümünün şalı andırması itibari ile bu görünümü de çok beğenecek. Şimd size 2015 sonbahar kış aylarına ait en güzel Anvelop Manto modellerini göstermek istiyoruz. Umarım sizlerinde çok hoşuna gidecek.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica