Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak Modelleri

Mutfak dekorasyonlarında son dönemin en ilgi çekici tasarımları arasında yer alıyor Amerikan modelleri. Mutfakları sadece mutfak olmaktan çıkartıp yaşam alanına döndürüyor olmaları tercih edilmelerinde büyük etken. Tabi ki sadece bu değil. Yemek yaparken daha rahat çalışma ortamı da bulabiliyorsunuz. 

Amerikan Mutfaklar nedir

Bu soruya cevap ararsak eğer, yaşam mekanı ile mutfağın arasında bir bariyer olmayan, iki alanın da birbirine entegre edildiği mutfağı ifade ediyor diyebiliriz. Bu tasarımın dezavantajlarından birisi ağır kokul yemekleri yalnızken ya da bu durumdan rahatsız olmayacak kişilerin yanında yapabilmek anlamına geliyor. 

Amerikan Mutfakları Kimler Tercih Etmeli

Amerikan mutfaklar daha çok homeofis kullananlar için uygun diyebiliriz. Çünkü iki ev bölümünü teke indirgemek anlamını taşıyor amerikan mutfaklar. 

[reklam1]

Bir diğer kullanabilecekler ise büyük salonları olanlar. Çünkü amerikan mutfaklar küçük yapılar için düşünülemeyecek tasarımlar. Geniş ve ferah ortamlar için ideal olduğunu söylemek mümkün.

Dilerseniz şimdi yeni tarz modellere birlikte göz atalım.

Zarifçe tasarlanmış bir amerikan tipi mutfak modeli. Yuvarlak avize detayları ile şık olarak kombin edilmiş. Harika görünüyor.

2015 amerikan mutfak modelleri

2015 amerikan mutfak modelleri

Beyaz renkten ve ahşaptan hoşlananlar için ideal bir tasarım. Amerikan mutfakları tercih edecekseniz bu model işe yarayabilir. Yukarıdan uzatılan avize de tasarıma ayrı bir hava katmış.

amerikan mutfak dekorasyonları

amerikan mutfak dekorasyonları

Küçük mutfaklarda kullanılabilecek şık bir tasarım. Ankastre ürünler ile küçük alan, büyük bir hizmet alanı haline getirilmiş.

çevreci dolaplı amerikan mutfak modelleri

çevreci dolaplı amerikan mutfak modelleri

Buzdolabının da ahşap kapaklar arasına saklandığı şık bir tasarım. Ankastre ürünler de bir bölge üzerinde toplanmış. Bu amerikan tarzı mutfak modeli rahat kullanım isteyenler için ideal.

en modern amerikan mutfak tasrımları

en modern amerikan mutfağı tasrımları

[reklam1]

Harika bir amerikan tipi mutfak modeli daha. Yan kısımda masa takımı detayı eklenmiş. Bar tipi sandalyeler ile de şık bir tasarım olmuş.

kentsel tarz modern amerikan mutfak

kentsel tarz modern amerikan mutfak

Ahşap görünümün çok şık kullanıldığı bir model. Cam masa tercihi de değişik ve ilgi çekici bir görünüm sağlamış.

minimalist tarz amerikan mutfak modelleri

minimalist tarz amerikan mutfak modelleri

Koyu renk ve beyaz uyumunun kullanıldığı şık bir model. Dikdörtgen şeklinde ki büyük aydınlatma ürünü seçimi de oldukça harika.

özel tasarım amerikan mutfak modelleri

özel tasarım amerikan mutfaklar

Küçük aileler için uygun bir amerikan tarz mutfak modeli. Bar tipi sandalyelerde çocuklarınızın okul öncesi kahvaltılarını ettiklerini düşünün. Tıpkı filmlerde ki gibi değil mi?

zarif amerikan mutfak tasarımları

zarif amerikan mutfk tasarımları

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica