Akrep Burcu Kasım 2014 Yorumları

Akrep Burcu Kasım 2014 Yorumları

Sevgili Akrep Burçları, doğum gününüz kutlu olsun

Kasım ayı boyunca kişisel ve duygusal ihtiyaçlarınız ön planda olacaktır. Yeni girişimlerde bulunabilir, düşündüğünüz eylemleri harekete geçirebilirsiniz. Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilir, çevrenizden güzel destekler alabilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; ikili ilişkileriniz ön plana çıkabilir. İlişkiye yönelik ihtiyaçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Ekim ayı sonunda başlattığınız girişimlerle ilgili sonuç alabilirsiniz. Yeni gerçekler öğrenebilir, bazı kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz. Kıskanç ve sahiplenici yaklaşımlar sergileyebilir,  sahip olduğunuz değeleri korumak isteyebilirsiniz.

10-11 Kasım tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, düşündüklerinizi gerçekleştirmek için hırslı ve ve tutkulu yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Yakın çevre ve kardeş ilişkileriniz gündemde olacaktır. Bugünlerde baskıcı davranışlardan uzak durmanız önem kazanacaktır.

[reklam1]

[reklam3]

13-15 Kasım tarihleri arasında Mars – Uranüs kare açı gerçekleşecek. Günlük hayatınızda ve çalışma ortamınızda beklenmeyen tepkiler göstermeye ve ani çıkışlarda bulunmaya fazlasıyla açık olabilirsiniz. Sakarlıklara ve kazalara dikkat etmelisiniz. Düşünerek konuşmanız ve sözcüklerinizi özenle seçmeniz gereken günlerdesiniz.

17 Kasım tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; maddi-manevi değerlerinize daha fazla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi yaratıcı bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bu süreçte, sanatsal etkinliklere vakit ayırabilirsiniz.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; bu yeniayla birlikte maddi kazançlarınızı artırabileceğiniz yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İş arayan akrep burçları yeni bir işe girebilir, yeni fırsatlarla karşılaşabilirler. Maddi hesaplarınızı düzenleyebilir, eski defterleri kapatabilir, yeni bir düzene geçebilirsiniz.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs – Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Yakın çevre ilişkilerinizde ve iş hayatınızda kontrolünüz dışında gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan durumlar, düşüncelerinizde yeni farkındalıklar kazanmanıza neden olabilir. Bu günlerde olaylara daha sakin yaklaşmanız ve değişen durumlara uyum sağlamanız önem kazanacaktır.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica