Acı Cehre Bitkisi

Acı Cehre Bitkisi
15 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 6.650 kez okundu.

Acı cehre bitki tohumu nedir ?

Bitki tohumu soğuk iklimde yetişen bir bitkidir. Lokman hekim buluşu sonrasında uzun araştırmalar sonunda zayıflamaya etki gösterdiği ispatlanmıştır. Uzun arge sonucunda Avrupa da bilim adamları tarafından tescillenen bitki tohumu tablet veya kapsül haline getirilmeden piyasaya sürülmüştür. Yaklaşık 2008 yılından beri satışa sunulan acı cehre bitki tohumu kullananlar tokluk hissi uyandırarak bağırsak düzenleyici olarak da yediğiniz besinlerin vücuda yağ olarak depolanmasını önler zayıflamaya yardımcı bir gıda takviyesi olarak kullanılmaktadır.

Basen be bel bölgesindeki yağların yakımına yardımcı olur, Ayrıca acı cehre bitki çayı ilede takviye kullanıldığında oldukça etkisi artmaktadır.

bitki tohumunun tablet veya kapsül haline getirilmediği için kimyasal madde içermemektedir. Acı cehre bitki tohumu kilo vermenize yardımcı yanı sıra koleströlü dengeleyici idrar sökücü özelliğide vardır. Prostat ve böbrek rahatsızlığının tedavisinde kullanılan bir bitkidir.

Vücudunuzdaki toksinlerin atılmasına aynı zamanda vücutta biriken yağların yakılmasına yardımcıdır. Obezite hastalarında tokluk hissi uyandırarak kolay kilo vermeye yardımcı bir bitki tohumudur.

Birçok zayıflama ile ilgili ürün bulunmaktadır. Ve bunların bir çoğu sizlere ayda 10-15 kilo gibi ciddi iddialar ile öne sürülür. İnsan metabolizmasının belirli kilo verme ve kilo alma zamanı vardır. Birden verilen kilo ile birden alınan kilo vücudunuzda yıkıma uğratabilir. Yavaş ve istikrarlı kilo verimi sağlığınız için önemlidir. İnsan vücudunda bünyeye göre değişkenlik göstermesi ile birlikte ortalama 5-8 kiloluk bir kayıp sağlıklı bir zayıflama şeklidir.

Acı cehre bitki tohumunu kullandığınız ilk günden itibaren size ve bünyenize sağlıklı zindelik sağlayacaktır. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık problemini ayrıca hücre yenileyici özelliği ile size daha sağlıklı hissetmenizi sağlayacaktır.

[reklam1]

Doğal Zayıflamanın Yolu Acı Cehre Tohumu

Acı Cehre Tohumu %100 bitkisel bir tohum olup, uzmanlar tarafından hızlı ve etkili bir şekilde zayıflattığı görülmüştür;

Acı Cehre Tohumu sindirim sistemi rahatsızlıklarını düzenleyici bağırsakları ve mideyi rahatlatıcı özelliğinden dolayı herkes tarafından rahat bir şekilde tercih edilen bir üründür. Antioksidan yapısı sayesinde vücudu temizleyici cildi de sıkılaştırıcı özelliği vardır.
Acı cehre tohumunun bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Kullanmaya başladığınızda ürün etkisini hızlı bir şekilde göreceksiniz ortalama 1 ay içerisinde 8 ila 10 kg arası zayıflattığı bilinmektedir. Kullanımdan 2-3 saat sonra etkisini gösterir.
Diğer zayıflama ürünlerine göre çok farklı olup tok karınla alınır.
Acı cehre aynı zamanda idrar söktürücü özelliğinin yanı sıra prostat, böbrek rahatsızlıkları ve kötü kolöstrolü dengeleme özelliği vardır. Aynı zamanda hazımsızlık bağırsak sorunları ve gaz giderici etkisi vardır…
Acı cehre tamamen bitki tohumu olması sebebiyle hiçbir kimyasal madde barındırmaz.
Acı cehre tohumu ile verdiğiniz kiloları geri almazsınız.
Acı cehre tohumu sayesinde kendinizi yormaya aşırı spor ve diyet yapmaya gerek kalmadan zayıflıyorsunuz.
Vücuda besinlerle alınan yağı anında enerjiye dönüştürerek vücutta depolanmasını engeller…
Acı cehrenin tıpta kanser hücrelerini de engellediği görülmüştür.
Acı cehre tohumu sayesinde ürünü kullanırken tokluk hissi sayesinde fazla yemek yemeyi engeller.
Yiyecekler bağırsak yoluyla alınırken buradaki emilimi en alt seviyeye indirir. Vitamin ve mineraller bağırsaklar ile alınırken yağlar boşaltım sistemi sayesinde dışarıya atılır.
Acı cehre daha az beslenerek daha zinde kalmanızı sağlar aynı zamanda verilen kiloları korumaya yardımcıdır.

Acı Cehre Tohumunu Nasıl Kullanmalıyız?

Acı cehre tohumunu tok karınla kullanırız diğer zayıflama ürünlerinin tam tersi olarak tok karınla kullanmamızın sebebi ; vücuda giren yağların bağırsaklar tarafından emiliminin gerçekleşmeden dışarıya atılması . Acı cehre tohumunu kullanırken tok karınla 3-4 adet ılık su ile çiğnenerek alınır. Diğer günlerde sabah akşam tok karınla alınır. %100 Doğal olan Acı cehre kutusunda 75 adet bitki tohumu vardır.

Not: Acı cehre tohumunu sadece hamile ,emziren ve hipertansiyon hastaları kullanamaz . Bunun dışında hiçbir yan etkisi yoktur.

[reklam3]

Acı Cehre Yaraları Nelerdir?

Göbek, bel ve basen bölgesindeki yağlanmalarınızdan kurtulurken diğer yandan da sıkılaşma sağlarken, selüloitlerinizden kurtulmanıza Acı cehre Form çayı yardımcı olacaktır.

•Acı Cehre form çayı Kilo vermeye yardımcı olmasının yanı sıra kolesterolü dengelemede, idrar söktürücü özelliği ile de prostat ve böbrek rahatsızlıklarının tedavisinde de yardımcı olan bitkisel çaydır.
•Toksinlerin vücut dışına atılmasına yardımcı olarak metabolizmanın hızlanmasına,
•Vücutta biriken yağların yakılmasına,
•Selülit ve kırışıklık oluşumunun giderilmesine,
•Bağırsak düzenleyici etkisine sahip olmasından dolayı mide rahatsızlıklarında karın bölgesindeki şişkinliğin,hazımsızlığın,midede oluşan gaz sıkıntısının giderilmesinde,
•Obeziteli hastalarda tokluk hissini yaratarak fazla yemek yememelerine

Acı Cehre Kullanımı

İlk başladığınız gün tok karnına 3-4 adet acı cehre tohumunu ılık su içerek çiğneyiniz. Diğer günlerde ise sabah akşam olmak üzere birer adet acı cehre tohumunu çiğneyerek tüketiniz.

Bir kutu acı cehre içerisinde 75-85 arasında bitki tohumu bulunur.

Tamamen bitki kökenli bir bitki tohumudur. Doğal olması nedeniyle kapsül haline getirilmemiştir. Tohum olarak tüketilmektedir. Kullanım talimatlarına uyarak düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.
Yemeklerden yirmi veya otuz dakika sonra bol su ile tüketilmesi gerekmektedir.

[reklam3]

Dikkat edilmesi gerekenler !!

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz
Hamile ve emziren bayanlar kullanamaz.
18 yaşından küçükler gelişimlerini tamamlamadıkları için kullanması sakıncalıdır.
Bir alerjik reaksiyon haline doktorunuza danışınız.
Form Çayı
Sabah akşam tok karnına 1 fincan kaynamış suya 1 demlik poşet ilave edip 3-5 dk. Bekledikten sonra içiniz .
1 kutu form çayı 12 günlük kullanım için yeterli olacaktır.
1 aylık kullanımda en az 5-8 kilo verim sağlanır.
1 Kutu form çayında 25 adet demlik poşet Bulunmaktadır
Tamamen Bitki Kökenidir. %100 DOĞALDIR
form çayından en etkili verimi almak için neler yapılmalı?
Düzenli bir şekilde kullanmak şarttır.
Yemeklerden 20-30 dakika sonra alınması çok önemlidir.
Gün içerisinde en az bir saat tempolu bir şekilde yürüyüş yapmanız sağlığınız açısından çok önemlidir.
Haftada bir tartılmanız kilo takibinizi kolaylaştırmada yardımcı olacaktır.

Acı Çehre Şikayetleri Nelerdir?

İşte sizin için derlediğimiz şikayetler…

1- Akşam 2 tane çiğnedim,3bardak su içtim yattım.saat 4:00 de sancıyla uyandım ölüyordum hem üstten hem alttan sancı bugün hala devam ediyor tavsiye etmem.

2- 1 adet agızda çigne üzerine 3 bardak ılk su sonra tuvalette nokta nöbeti tutarsınız

3- bu ürünü hiç kullanmamış bi arkadaşımın gazına geldim ve zorla aldırdı bana. 35 tl gitti boşuna. sizinde gitmemesi için uyarıyorum. ilk gün 4 kilo değilse bile 2 kilo civarı zayıflatıyo. ama nasıl. kesinlikle vücuttaki yağları yakarak değil. bağırsaklarınızın içini boşaltarak. yani tamamen bi oyun. sonuçta tuvaletiniz olmasa bile bağırsaklarınızın içinde dışkı durmakta. ve oda ağırlık yapmakta. işte bu ilaç bağırsaklarınızın içini boşaltıyo ve tekrar tartılınca kilo verdiniz sanıyosunuz. ayrıca tuvaletle kardeş olursunuz. 2 saat boyunca sık aralıklarla tuvalette kaldım, gazetenin okuyacak yeri kalmayınca gemi,uçak yaptım. kuş üzümü gibi bişe. ilk seferde 3-4 tane çiğneyip yutuyosunuz suyla. ve 2-3 saat sonra gök gürültüsü başlıyo midenizde. aslında inanmam pek öyle şeylere ama arkadaş bilimsel bir iki bişe anlatınca yedik yani.

[reklam2]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica