Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Düğünlerin, kokteyllerin ve en özel toplantıların vazgeçilmezleri elbette abiye elbiselerdir. Mevsime ve modaya uygun seçilen bu elbiseleri tamamlayıcı bir sürü unsur var elbette. Takılar, şapkalar gibi aksesuarlar var. Bir de doğru kombinin anahtarı olan ayakkabı modelleri var. Abiye giyenler bilirler, elbiseyi bulmak ayakkabıyı bulmaktan kolaydır. Çünkü elbisenin şıklığını ve havalı görünümünü sağlayacak ayakkabıyı bulmak zor olabilir. Biz de bu durumda sürünceme de kalan hanımlara en güzel abiye ayakkabı modellerini seçtik. Birbirinden güzel ve ince tasarım bu ayakkabılarla çok şık olacaksınız. Şimdi bu ayakkabılara şöyle göz atalım.

1. modelimiz de fiyonklu burnu açık abiye ayakkabı görüyoruz. Oldukça şık ve güzel bir tasarıma sahip. Koyu tonlu elbiselerinizle harika bir kombin oluşturacaktır.

2. model de turkuaz renk havası var. Özellikle yaz aylarında renkli elbiselerle tamamlayıcı olacaktır. Sıradışı tasarımı ile de zincirli kolye gibi daha sıradışı takılarla kullanılabileceği görülüyor.

3. model dantellerden yapılmış güllerle tasarlanan bir abiye ayakkabı. Farklı ve zevkli görüntülerin temsilcisi olabilir.

6. model de kırmızının cazibesini taşıyan şık bir abiye ayakkabı görüyoruz. Özellikle kalp desenli detayıyla da oldukça güzel ve şık.

7. model de kristal ve elmas taşların kullanıldığı harika bir abiye ayakkabı var. Işıltılı ve şık görünmenin anahtarı gibi duruyor.

11. model de şahmeranlı bir ayakkabı var. El bileklerinde harika görünen şahmeranlar, ayaklarınız için de harika görünümlere imkan sağlayacak.

[reklam1]

[reklam3]

 

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica