5 Ocak günü ortadan kaybolmuştu. 17 Yaşındaki Ecem’in Katili Annesinin Eski Sevgilisi Çıktı

5 Ocak günü ortadan kaybolmuştu. 17 Yaşındaki Ecem’in Katili Annesinin Eski Sevgilisi Çıktı
20 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 1.944 kez okundu.

5 Ocak günü ortadan kaybolmuştu. 17 Yaşındaki Ecem’in Katili Annesinin Eski Sevgilisi Çıktı

5 Ocak günü ortadan kaybolmuştu… Annesi de bu durum sonrası bunalıma girip hayatına son vermişti… Günler sonra 17 yaşındaki Ecem’in cansız bedeni ormanlık alanda gömülü halde bulunmuştu! Herkes korkunç olayın nedenini merak ediyordu! Ve bugün tüm sır perdesi aralandı

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde, Ecem Balcı’nın (17) öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında, adliyeye sevk edilen Süleyman Kara, ’çocuğu kasten öldürme’ suçundan tutuklandı.

GÖLCÜK’te, Ecem Balcı, 5 Ocak günü ortadan kaybolurken, kızını her yerde arayan ve bulamayınca bunalıma giren annesi Esra Ercömert, 14 Ocak’ta gittiği Kandıra’nın Kaltalkayası mevkisindeki kayalıklardan denize atlayarak hayatına son verdi.

Ercömert’in 2 gün sonra cansız bendeni, denizde bulunarak toprağa verildi. Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Ecem’i bulmak için özel ekip kurdu. Ecem’i bulmak için soruşturmayı derinleştiren polis, şüpheli Süleyman Kara’yı cezaevinden çıkararak sorgularken yakınlarını da gözaltına alıp emniyete getirdi.

Ecem’in bulunması için Çarşı da devreye girmişti.

Yapılan sorgulamalar sonucu Ecem Balcı’nın öldürüldüğü tespit edildi. Ecem’in öldürüldükten sonra Gölcük’te ormanlık alana gömüldüğü belirlendi. Süleyman Kara’nın ifadesi doğrultusunda, geçen cuma günü, Ecem’in cesedi ormanlık alanda gömüldüğü yerden çıkarıldı. Ecem Balcı’nın cenazesi, otopsinin ardından Sakarya’nın Hendek ilçesinde toprağa verildi.

Ecem Balcı’nın ölümüyle ilgili yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Süleyman Kara ve diğer şüphelilerin bugün Gölcük Adliyesi’ne sevk edildiği bildirildi. Süleyman Kara, ’çocuğu kasten öldürme’ suçundan tutuklanırken, diğer şüpheliler ’suç delillerini yok etme, gizleme veya değiştirme’ suçundan adli kontrolle serbest bırakıldı.

TAÇ VERME BAHANESİYLE Mİ KANDIRDI?

Ecem’i, kaybolmasına dayanamayarak intihar eden annesi Esra Ercömert’in eski erkek arkadaşı Süleyman Kara’nın öldürüp ormanlık alana gömdüğü iddia ediliyor.

Anne Esra Ercömert rahim kanseri, 17 yaşındaki kızı Ecem ise göğüs kanseriyle mücadele ediyordu. Ecem, geçen yılın son günlerinde ameliyat oldu. 5 Ocak günü evden ayrıldı ve bir daha da geri dönmedi. Genç kız 5 Ocak’ta erkek arkadaşına gönderdiği mesajda Süleyman Kara ile buluşacağını bildirdi. Ecem, erkek arkadaşına Kara’nın define bulduğunu ve gelip kendisini aldığını anlatmıştı. İddialara göre Süleyman Kara, Ecem’i “Mezarda tarihi bir taç buldum. Sana vereceğim” diye kandırmıştı.

Ecem’in göğüs kanserinin ardından protez göğüs için para biriktirdiği, Süleyman Kara’nın define bulduğunu söylemesinin ardından sevindiği söylenmişti.

Olayı soruşturan özel ekip, Süleyman Kara’nın yakınlarını çapraz sorguya aldı ve şüpheliler sonunda genç kızı Kara’nın öldürdüğünü itiraf etti.

Cinayeti itiraf eden Kara, Ecem’i gömdüğü yeri gösterdi. Ayvazpınar köyü yakınlarında yapılan kazıda Ecem’in cansız bedeni bulundu. Üzerinde iç çamaşırları olan ve kıyafetleri bulunamayan Ecem’in, dövüldüğü, yüzünde ve boynunda morluklar olduğu saptandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica