2015 Yeni Sezon Yağmur Botları

2015 Yeni Sezon Yağmur Botları

Malumunuz sonbahar ve kış sezonuna girmiş bulunuyoruz. Güneşe ve sıcak havaya elveda dedik. Bu sene yine kış biraz geç geldi gibi. Hatta daha sıcak olan yerlerin olduğunu biliyoruz. Sıcak ve serin havaya bu kadar alışmışken kışa geçiş biraz sert olacak gibi duruyor. Sonbahar ve kışın en büyük özelliği soğuk olmasının yanında yağmurun ve kar yağışının etkisinin artmaya başlamasını gösterebiliriz. Haliyle alışverişimize şekil verirken bunları düşünüyoruz. Soğuk diye sadece giyim ürünlerinin kalınlarını almakla olmaz elbette. Ayaklarımızı da düşünmeliyiz. Sıcak tutulan ayaklar, hastalıklarında uzak durması demektir. Onun için ayakkabı ya da bot seçimini dikkatli yapmalıyız. Özellikle yağmurlu ve karlı havalarda ayaklarımızın su almamasına dikkat etmeliyiz.

2015 sezonun bot modellerine göz atacak olursak, rafların renklendiğini görmek mümkün. Güzel ve renkli görüntülerin yanında şık ve etkileyici desenlerde bot modellerine yansımız durumda. Ayrıca yağmur botlarına eklenen detaylar da şıklığa hizmet eder cinsten. Özellikle fiyonklu tarz yağmur botları hanımların ilgisini çekecek. Benim dikkatimi çeken yağmur botu modellerinden birisi de şeffaf botlar. Özel çorabıyla birlikte satılan bu botlar dediğimiz gibi şeffaf bir görünüme sahip. Ama botla birlikte size verilen renkli çorapla ilginç ve güzel bir görünüme sahip olabiliyorsunuz. Kemerlerle detaylandırılmış yağmur botları da kemerli kaban ve montlarınızla uyum içerisinde olacak. 

Dilerseniz şimdi sizlere 2015’in birbirinden güzel yağmur botlarını gösterelim. Bakalım bu modeller size hitap edecek mi?

 

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica