2015 Tesettür Giyim Kap Modelleri

2015 Tesettür Giyim Kap Modelleri

Tesettür giyimin efsanesi elbette kap pardösü modelleridir. Bütün kapalı hanımların en az bir tane kap modeli kesinlikle vardır. Çünkü kap modelleri tesettürlü hanımların tamamlayıcı giyim ürünüdür. Böyle olunca onlarında modayı ve modanın renklerini takip etmeleri şart elbette. Biz de onlar için çok güzel kap modelleri seçtik. Şimdi bu modellere bir göz atalım.

İlk resimde çiçek desenli yeşil ve kırmızı tonlarının ağırlıkta olduğu bir kap modeli görüyoruz. Üzerinde ki çiçeklerin renginde ya da beyaz renkte bir pantolonla kombin edilebilir. Modelimizde beyaz pantolon var ve buna göre de eşarp kuşak seçimi yapılmış. Siz de seçeceğiz pantolonun ya da ne bileyim eteğin rengine göre eşarp ve kuşak seçiminizi değiştirebilirsiniz. 

2 Model vizon renkli kap modeli var. Etek uçları dantel detay kullanılarak süslenmiş ve lastikli bir hava verilip diz kapağına doğru toplanmış şekilde. Yine kahverengi bir pantolon ve eşarpla tamamlanmış. Buna ek olarak siz de çapraz bir çanta veya portföy çanta ile kombin tamamlayabilirsiniz.

4. Model lacivert rengin şıklığını ortaya koyuyor. Çiçekli eşarp modelinde desen boyun altından hafifçe gösterilerek kap modelinin önüne geçilmeden, ince bir dokunuşla desen havası verilmiş. Oldukça yaratıcı ve etkileyici diyebiliriz. 

9. Modelde puantiyeli şık bir kap var. Beyaz üzerine yapılmış olan bu desen, renkli eşarplarla kombin edilebilir.

11. Modelde pudra pembesi rengin naifliği ön planda. Abartıyı ve çok çetrefili sevmeyenlerin rengi diyorum ben pudra pembesi için. Kap üzerinde ki minik fiyonk süslemeleri de kap’ımıza güzel bir detay kazandırmış. Siyah kuşak süslemeleri ve siyah eşarp uyumu da tamamlayıcı olarak kombini tamamlamış.

Diğer modellerin de kombinleri yine sizler içn çok şık seçenekler sunuyor. Bakalım bu modeller sizin ne kadar hoşunuza gidecek.

[reklam1]
[reklam3]


[reklam1]
[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica