2015 Mou Bot Modelleri

2015 Mou Bot Modelleri

Kendine güvenen, güzelliğini ve şıklığını birleştirmeyi başaran bütün kadınlar birer stilist benim gözümde. İlk olarak kendine güvenden bahsettim, çünkü iddialı olunmak istenen konularda öncelikle kendine güven şart. Tabi ki bu özgüven olayını da fazla abartmamak gerekli. Bildiğimiz gibi her şeyin en fazlası zarar. Giyim konusunda da ayar konusu çok önemli. Ölçüyü kaçırmamak lazım. Bunun için de kombin yaparken abartıya kaçmadan tamamlayıcı unsurları bir araya getirebilmek şart.

Mesela kot pantolonlu, jeans kombinlerinde ayakkabı konusu yazları sandalet babet, kışları da bot ağırlıklı gerçekleşiyor. İşte sizin farklılık adına yapmanız gereken bu ayakkabı çeşitlerinin doğrularını bulabilmek. Sandaletlerin kemerli detayları olabilir mesela ya da babetlerin taşla süslenmişleri. Yani bunlarda yapılan ufak değişiklikleri yakalamanız gerekli. Kışın botlarda da seçimler belli aslında. Genel olarak uzun çizme botlar ya da fermuarlı botlar tercih edilir. Son yıllarda UGG bot modelleri kullanılıyor. Güzellikleri ve jeansler olan uyumuyla kombinlerde de oldukça da fazla kullanılıyorlar demek mümkün. İşte biz bu noktada sizlere yeni bir öneri ile geliyoruz. Bundan sonra ayaklarınıza Mou Bot giyebileceksiniz.

Mou botlar tasarımlarıyla bizlere eskimoların ayakkabılarını hatırlatıyorlar. Zaten ilham kaynağı orası. Özellikle soğuk kış günlerinde Mou botlarla hem ayağınızı şık olarak tutabilecek, hem kot jeans ürünlerinize harika kombiler yaratabileceksiniz. Mou botların bir çok çeşidi var. Bu modeller arasında ilginç tasarımlara sahip olanlar var Mesela at ayağı görünümlü mou bot modeli bunların başında geliyor. Şimdi lafı fazla uzatmadan Mou Botların 2015 tasarımlarına göz atalım.
[reklam1]
[reklam3]


[reklam1]
[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica