2015 Kalem Etek Modası

2015 Kalem Etek Modası

Şık ve güzel giyinen birini gördüğümüzde, özellikle büyüklerimiz “kalem gibi olmuş” deyimin kullanırlar. Yani çok şık ve çok güzel manası taşır. Yani kalem gibi olmak güzel bir şey. Etkileyici ve göz alıcı. O zaman kalem etek modellerini tercih etmek de bir o kadar ideal ve bir o kadar güzel olmalı. Yoksa bu modeller nasıl belirlenecek. Zaten zarif ve kıvrımlı kadınların kalem etekleri kesinlikle tercih etmeleri gerek. Çünkü kalem etek bu kıvrımların en güzel şekilde gösterilmesini sağlar. Gören hanımlar kıskançlık yaşayacakken, erkekler de hayranlık besleyecek. Doğamız güzel olmak ve beğenilmek üzerine değil mi zaten. O halde kalem etek modeli seçerek doğamızı yansıtalım hanımlar.

1. Modelimizde çiçek desenli harika bir kalem etek modelimiz var. Çiçek desenliler bel kısmında azaltılarak doğal bir kemer havası oluşturulmuş. Siyah yakası açık bluzla birleşen bu model şıklığa imza atmaya yetmiş de artmış.

2. Modelimizde deri kalem etek görüyoruz. Bel kısmında metal havası verilmiş altın sarı renginde bir kemer modeli var. Siyah ile uyumu tartışılmaz. Beyaz renkli bluz modeli ve siyah ayakkabı ile çanta kombini tamamlıyor. 

4. Modelde rengarenk etnik desenli bir kalem etek görüyoruz. Diz altına kadar uzanan boyu ile göbek üstünde kalan triko bir kazak kombin edilmiş. Kısa ve uzunun tezatlığı uygulanarak farklı ve çekici bir kombin ortaya çıkması sağlanmış

5. Modelde yine siyah ve beyaz uyumu ön planda. Ancak beyaz kalem eteğimizin kırmızı tonlu kemeri ve kulak üstündeki çiçek ile harika bir hava yakalanmış. Gerçekten etkileyici bir kombin olduğunu söylemek mümkün.

Diğer modellerde de seksilik yine ön plana çıkıyor. Kırmızı önü kısa kalem etek, leopar desenli kalem etek ve kalem etekli yeşil elbise diğer favorilerim arasında.

[reklam1]

[reklam3]


[reklam1]
[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica